Sünnipäeva tordi tellimine on hea peo algus!

Seda, et head sünnipäevad lõppevad rituaaliga, kus lauale tuuakse sünnipäeva kook ja pakutakse külalistele tassike kohvi, mäletame me kõik juba lapsepõlvest. Aga mitte vähem tähtis, kui peo lõppakord, pole ka sünnipäevapeo alguspunkt. Selles artiklis räägimegi, kuidas tordi tellimine Tartus käib ja kuidas sünnipäeva tordi tellimine on esimene asi, millest peoplaneerimist alustada, kui kuupäev paigas on.

V Café kodulehel on sünnipäeva tordi tellimine eriti lihtsaks tehtud. Värsked küpsetised koos isuäratavate piltidega annavad endast kõik, et käsitöö kondiitritooted Tartus tellija jaoks võimalikult elutruud tunduks. Peame hoiatama, et V Café kodulehele tühja kõhuga minnes võib tordi tellimine, koogi tellimine või kringli tellimine kujuneda elava fantaasia korral maitsemeelte meistrivõistluseks, sest nii mõnigi sünnipäeva kook näeb fotol välja selline, et maitse ahvatlust juba pelgalt pilti vaadates tunned.

Neid interneti avarustest nähtud nalju, kuidas sünnipäeva tordi tellimine lõpeb fotoväärilise hetkega, kus keset lookas pidulauda on käsitöötort kirjaga “SUURTE TÄHTEDEGA TOMMI SEITSE” või “LAPSE NIMI JA ÜKSSARVIK” õnneks V Café tordi tellimise ajaloos ette pole tulnud. Aga kui tõesti keegi peaks tahtma tulemuses topelt kindel olla, siis kõikvõimalikud käsitöö kondiitritooted Tartus saavad muretult tellitud meie e-poe või meiliaadressi vcafe@vspahotel.ee kaudu.

Kindlasti tasub teada, et meie pakutavate küpsetiste, kookide, kringlite ja sünnipäevatortide puhul on võimalik kaasa rääkida ka koostisosades ning leida lahendused ka seltskondadele, kus mõni külalistest näiteks laktoosi- või gluteenivaba magustoitu soovib. Lisaks on kodulehel ka teisi mugavaid võimalusi. Näiteks võib peokorraldaja tellida meilt värsked küpsetised kas kilogrammi või tükihinnaga, sõltuvalt sellest, kui täpselt ta oma külastajate arvu ette teab.

Sünnipäeva tordi tellimine on igal juhul esimene samm meeldejääva peo suunas. Seega kui peaksid leidma end olukorrast, kus tekib tahtmine otsimootorisse kirjutada “tordi tellimine Tartus” siis sama hästi võiksid kasutada meie viietähelist nime ning kirjutada otsingusse lihtsalt V Café. Sest kui teemaks on üks hea sünnipäevakook Tartus, siis tasub meelde jätta, et “V” meie nimes võib tähendada nii vitamiine, veetlevat välimust kui vaimustavaid maitseid. Kes ei usu, on teretulnud ise järgi proovima.

sünnipäeva tordi tellimine