Milline on üks õige ja sobiv söögikoht lastele?

Lastesõbralikkus on teema, millele on V Café arendamisel väga suurt rõhku pandud. Oleme mõelnud, kuidas mängunurk kohvikus pakuks põnevust erinevas vanuses ja erinevate huvidega põngerjatele, oleme analüüsinud ka milline lastemenüü kohvikus vastaks võimalikult paljude perede ootustele. Lastesõbralik söögikoht lastele Tartus pole meie jaoks pelgalt sõnakõlks ega tähenda ammugi pehmete seintega ruumi, kus pisikesed kisakõrid üksteise võidu ringi jooksevad. Ja ammugi ei saa lastesõbralik olla iga mängunurgaga söögikoht, vaid selle eesmärgi täitmiseks vajab üks armastatud Tartu kohvik vägagi läbimõeldud kontseptsiooni.

V Café lastele mõeldud mängunurk kohvikus arvestab nii turvalisuse kui põnevusega. Turvalisus tähendab meie jaoks aiaga piiratud ala, kus pere kõige pisemad kohvikukülastajad omapäi Kvartali koridoridesse uitama ei saa minna ning põnevuse puhul oleme rõhku pannud just mitmete erinevate mänguasjade soetamisele. Näiteks V Café mängunurk kohvikus omab väikeste toolidega mängulaudu, mitmekorruselist nukumaja koos erinevaid kostüüme kandvate elanikega ning samas on olemas ka erinevaid autosid, konstruktori klotse ja elektrilisi mänguasju, mis tehnikahuviliste laste tähelepanu terveks lõunapausiks köita suudavad.

Mängunurga kõrval olevatest laudadest on vanematel ka kindel ülevaade, mida nende järeltulijad parasjagu mängunurgas teevad. Usume, et üks õige lastesõbralik kohvik Tartus mõtleb lastenurga valgus-lahendusele, kus kasutusel olevad soojad toonid mõjuvad koduselt ja rahustavalt. On uuringuid, mis väidavad, et oranži värvi lainepikkus on see, mis peaks mõjuma hästi ka söögiisule. Seda, kas see teooria just iga pere laste puhul paika peab, saate aga hõlpsasti ise kontrollima tulla.

Lastemenüü kohvikus oleme koostanud aastatepikkusest kogemusest lähtuvalt. Pakume nii toite, mida osad lapsed taldrikul eraldi näha eelistavad ning arvestame ka võimalusega, et mõned meie pisikesed kliendid eelistavad süüa hoopis näppudega. Kuid meie lastemenüü valikus on ka täiskasvanutele maitsvad pastad ja nagitsad, mis garanteerivad, et isegi kui kui teie järeltulijad neid süüa ei jaksa, siis ka emad-isad oskavad lastemenüüs pakutavat kindlasti hinnata.

Loomulikult on olemas mitte ainult lastenurk kohvikus, vaid ka täiskasvanute laudade juurde sobivad lastetoolid, millega kogu pere mugavalt laua ümber koos saab süüa. Lisaks on V Café pakutavate võimaluste hulgas ka laste sünnipäeva tähistamine Tartus ning ei puudu ka koogi tellimine, kringli tellimine või muud maitsvad ja värsked küpsetised, mida on alati hea ka kodusele sünnipäevalauale panna.

Kui sinu eesmärk on leida lastesõbralik kohvik Tartus, siis kindlasti tasub tulla külla V Café abivalmile kollektiivile, et selleks kõiges ise veenduda saaksite. Oleme kindlad, et V Café väikeste külastajate rahulolu ja naerukilked on meie kohviku jaoks parim lastesõbralikkuse mõõdik.

söögikoht lastele