Soodne hommikusöök Tartus on V Café kübaratrikk

V Café – liidripositsioonil päris mitmes valdkonnas

Tartu kesklinnas asuv V Café, mis on nii kohalikke kui linnakülalisi rõõmustanud juba alates 2016. aastast, on saavutanud liidripositsiooni päris mitmes valdkonnas. Olgu selleks käsitöö kondiitritooted, sünnipäevade tähistamine kohvikus, tervislik toit või meie kuulus lastenurk, siis eriti uhked võime olla ka selle üle, et just meie pakkumises on ka Tartu üks mõnusaim hiline hommikusöök.

Parima reitinguga kohvik olla pole kerge, sest kõigile meeldimise töö nõuab igapäevast pingutust. Seetõttu oleme hommikusöögi puhul võtnud oma nišiks olla just nende klientide lemmikpaik, kelle huviks on leida parim brunch Tartus või maakeeli öelduna avastada üks mõnus hiline ja soodne hommikusöök.

soodne hommikusöök
IMGL1684_websize_fotograaf.lauri_.laan_
20220628_185638

Legendaarne buffet

Varajastele ärkajatele pakub üht linna rikkalikumat hommikusööki V Spaahotelli legendaarne buffet. Kuid kui oled üks nendest, kes tavatseb vahel ärgata alles siis, kui hotellihommikusöökidel juba laudu koristatakse, vajad sa kohta, kus mõni mõnus munaroog, hommikupuder või aurav kohv sind hilise hommikusöögi traditsioonide kohaselt rõõmustada suudab.

Oleme koos V Café meeskonnaga andnud endast parima, et meie pakutav hommikusöök kohvikus sulle meeltmööda oleks. Soovime olla see hubane kohvik Tartus, mille juures on lihtne parkida kas Aleksandri tänava linnaparklas või Kvartali keskuse keldrikorrustel ning kust võid kohe pärast hommikusööki edasi spaasse või hoopis šopingutiirule jalutada.

IMGL4483_fullsize_fotograaf.lauri.laan
IMGL4335_fullsize_fotograaf.lauri.laan

Tartu kuulsad käsitöötordid

Loomulikult oleme nii mõneltki kliendilt kuulnud saladuskatte all ka seda, et üheks meile külla tuleku magnetiks on üle Tartu kuulsad käsitöötordid, kringlid ja muud suussulavad kondiitritooted.

Just seetõttu ei panegi keegi pahaks, kui ka Sina oma hilise hommikueine V Cafés ühe armastusega tehtud koogi-ampsuga lõpetad.

IMG_0248_edit
IMG_4764
IMG_0234_edit