Kas parim kohvik Tartus peidab end Kvartali keskuses?

Parim kohvik Tartus ei saa öelda kindlasti iga söögikoha kohta. Kuid oma restorani kvaliteedis roogade, kuulsa käsitööleiva ja tartlaste südameid võitnud kookidega võib V Café sellele tiitlile kandideerida küll. Kõigil maitsenaudingute otsijatel tasub meie Kvartali teisel korrusel paikneva prantsuse stiilis kohvikuga kindlasti lähemalt tutvust teha.

Nii V Café kui ka mitmed teised Tartu parimad söögikohad asuvad just südalinnas, kust romantilise jalutuskäigu kaugusele jääv Emajõe kaldapromenaad, Toomemäe parkide rohelus ning paljud linna vaatamisväärsused lisaks maitseelamustele ka kultuuri-ampse pakuvad. V Café ise paikneb Tartu ühel olulisemal tuiksoonel, Turu ja Riia tänava ristmikule rajatud Kvartali keskuses. Sel samal aadressil asub ka Lõuna Eesti armastatuim spaahotell nimega V Spaa. Lisaks nimele ühendab salapärase korruste vahelise trepiga V Café kohvikut ja V Spaahotelli ka Michelin Guide soovituste nimekirja tõusnud tipprestoran Joyce.

Loomulikult võib tekkida paljudel küsimus, kuidas üks hubane kohvik Tartus saab asuda kaubanduskeskuses? Selles veendumiseks pole vaja teha muud, kui anda V Caféle võimalus nii sind kui sinu kaaslast suussulavate maitsetega võrgutada. Olgu teie eesmärgiks soodne hiline hommikusöök või lihtsalt mõnus brunch Tartus või hoopis tahate leida kohtingu-kohvikut, kus endale tööpäeva lõpetuseks üks maitsev käsitöötort koos kvaliteetse kohviga lubada, suudab V Café teie ootusi üsna tõenäoliselt täita.

Üks on kindel: juba esimesest silmapilgust kogevad külastajad, et Tartu parimad söögikohad on V Café näol saanud endale väärilise kaaslase. Prantsuse tänavakohvikute stiiils hubane valgus, pehmed diivanid ning privaatsust pakkuvad loožilikud lauad ütlevad kohe, et tegu pole mingi tavalise kaubanduskeskuse kohvikuga.

Asukoha valikul sai hoopis määravaks just samanimelise hotelli ning rikkalikevõimalustega restoraniköögi lähedus.

Seda, milline on parim kohvik Tartus, ei saa me kunagi sajaprotsendilise täpsusega väita. Kõrge taseme ja andekate peakokkade poolest on tuntud mitmed ülikoolilinna söögikohad. Kuid kui teid huvitab näiteks lastesõbralik söögikoht, mõnusa mängunurgaga kohvik või tordi tellimine Tartus, siis V Café suudab teid rõõmustada kindlasti.