Armastusega tehtud käsitöö küpsetised

Me ei tea, kas Sa oled seda juba kuulnud, aga V Café käsitöö küpsetised on võitnud paljude tartlaste südamed. Võime täna uhkusega öelda, et kuulus Joyce’i käsitööleib Tartus on üks meie tervislikumaid maitse-avastusi. Oluline on rõhutada, et meie käsitöö rukkileib sobib ka veganitele ja selle koostisosadeks on vaid juuretis, täisterajahu, rukki kroovjahu ning rukkilinnase jahu. Et sellest armastusega tehtud küpsetisest just meie köögile omane kordumatu elamus tekiks, oleme lisanud loomulikult saladuslikus koguses soola, suhkrut ja vett.

Väärib mainimist, et tegu on selle sama käsitöö rukkileivaga, mida pakub Michelin Guide soovituste nimekirjas olev tipprestoran Joyce ka oma klientidele. V Café aga pakub omakorda võimalust seda maitsvat ja andekat leiba lausa pätsi kaupa kaasa osta. Kõige mugavam on tellimus teha otse V Café e-poes.

Mõistagi, ainult rukkileivaga meie armastusega tehtud käsitöö küpsetised ei piirdu. Teiseks väga hinnatud küpsetiseks on mõnusalt pehme ja ohtra võiga küpsetatud käsitöö kaerasai. Kindlasti on see üks käsitöösai Tartus, mis maitseelamuste otsijaid ükskõikseks ei jäta. Vanaemade tarkuse järgi pärmiga kergitatud ning kaera- ja nisujahu koostöös mõnusaks pätsikeseks kerkinud kaerasai sobib nautimiseks nii prae kõrvale kui täiesti eraldiseisvaks hõrgutiseks.

Seega, kui otsid põnevaid ja maitsvaid käsitööküpsetisi Tartus, siis V Café koos meie kodulehel asuva veebikohvikuga on kindlasti õige koht, kuhu uudistama tulla.

käsitöö küpsetised